Następny rok wytężonej pracy za nami.  23 czerwca  2017 r. nasza szkoła po raz ostatni w tym roku szkolnym gościła całą społeczność uczniowską wraz z przybyłymi gośćmi. Pani dyrektor odczytała list pani minister edukacji, podziękowała wszystkim zgromadzonym osobom za wspólną pracę i zaangażowanie. W tym roku ze względu na zmiany w systemie edukacji nie żegnaliśmy absolwentów. Uczniowie klasy 6 jeszcze zostaną z nami przez kolejne dwa lata. Najlepsze wyniki w nauce i stypendium otrzymało trzech uczniów: Łucja Adamczyk- kl.6, Krystian Rożko- kl.6 i Karolina Dobosz - kl.4. Rodzice, którzy angażowali się w życie szkolne, również zostali wyróżnieni. Po części uroczystej odbyła się msza w kościele, a następnie uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek.

Życzymy Wszystkim słonecznych wakacji. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

Ps. Składam podziękowania dla wszystkich rodziców,uczniów i nauczycieli, którzy systematycznie oddawali głosy w konkursie Delmy.