29 września uczniowie z inicjatywy rodziców naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Główną atrakcją wyjazdu była największa w Polsce edukacyjna wystawa klocków Lego w Centrum Outlet oraz seans filmowy w 2D. Na 2000 metrach kwadratowych powierzchni ustawiono 100 makiet, na której zmieściło się kilka milionów klocków. Duże wrażenie na uczniach zrobił 11 metrowy samolot oraz aleja gwiazd sportu. Najwięcej frajdy sprawiła dzieciom strefa zabaw. Każdy znalazł tu coś dla siebie- jedni budowali fortece,  inni tworzyli ulubione postacie. Nie zabrakło również Play Station.  Drugim celem wycieczki były seanse kinowe w Multikinie - dla młodszych film animowany „Lego Ninjago”, dla starszych-  film familijny „Tarapaty”.