Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji edukacyjnej „Śniadanie Daje Moc”

Celem tej akcji było zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. 8 listopada klasy 0, I, II i III zorganizowały wspólne śniadanie. Przy wsparciu rodziców i wychowawców uczniowie przygotowali zdrowe śniadanie. Dzieci z przygotowanych składników robiły zdrowe i kolorowe kanapki. Na stołach znalazły się także szaszłyki i sałatki owocowe, soki, musy owocowe, płatki i jogurty oraz sałatki warzywne.Wspólne przygotowywanie i spożycie śniadania sprawiło dzieciom wiele przyjemności i na pewno dobrze smakowało.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za aktywne włączenie się do Dnia Zdrowego Śniadania.