Koniec roku to nie tylko oczekiwanie na wakacje

Jest to również czas do wspólnych wycieczek oraz spotkań. We wtorek 19 czerwca 2018 roku rodzice uczniów klasy III zorganizowali ognisko na którym bawili się uczniowie wraz z wychowawcą oraz rodzicami. Był to ważny dla nas dzień, bo żegnaliśmy się. Wszyscy byli wzruszeni, że tak szybko minęły cztery lata. Rodzice przygotowali ognisko i wspaniały poczęstunek. Były pieczone kiełbaski na ognisku, lody oraz słodkie smakołyki. Było bardzo miło a rodzice stanęli na wysokości zadania. Spotkanie uważam za udane i żałuję, że było ostatnie.

Rodzicom Moich uczniów serdecznie dziękuję za tak udaną czteroletnią współpracę.

Moim kochanym wychowankom dziękuję za wspaniałe cztery wspólne lata i życzę wspaniałych wakacji oraz wielu sukcesów w klasie czwartej.