Jest to również czas do wspólnych wycieczek oraz spotkań. We wtorek 19 czerwca 2018 roku rodzice uczniów klasy III zorganizowali ognisko na którym bawili się uczniowie wraz z wychowawcą oraz rodzicami. Był to ważny dla nas dzień, bo żegnaliśmy się. Wszyscy byli wzruszeni, że tak szybko minęły cztery lata. Rodzice przygotowali ognisko i wspaniały poczęstunek. Były pieczone kiełbaski na ognisku, lody oraz słodkie smakołyki. Było bardzo miło a rodzice stanęli na wysokości zadania. Spotkanie uważam za udane i żałuję, że było ostatnie.

Rodzicom Moich uczniów serdecznie dziękuję za tak udaną czteroletnią współpracę.

Moim kochanym wychowankom dziękuję za wspaniałe cztery wspólne lata i życzę wspaniałych wakacji oraz wielu sukcesów w klasie czwartej.