Zakończenie inne niż zwykle...

Po raz pierwszy w historii edukacji zakończenie roku szkolnego odbyło się w reżimie sanitarnym. Uczniowie przybyli podzieleni klasami i o różnych godzinach, aby zachować wymagane odstępy.

Jednak nawet przy tak zachowanych procedurach i  środkach ostrożności w postaci maseczek i rękawiczek nie wszyscy odebrali świadectwa. Większość jednak przybyła, aby jak co roku podsumować ciężką pracę dokumentem potwierdzającym promocję lub ukończenie szkoły, tak jak stało się to w przypadku ósmoklasistów.

Absolwenci będą jeszcze musieli poczekać na zaświadczenia o wynikach egzaminów, ponieważ  z uwagi na zmianę ich  terminu o efektach dowiedzą się dopiero pod koniec lipca.

Galowy strój i uśmiech większości uczniów podkreślał wyjątkowość tego dnia, który jest jednocześnie przepustką do zasłużonego wypoczynku. Cieszmy się więc wakacjami, aby móc
z zapałem do nauki rozpocząć kolejny rok, miejmy nadzieję, że bez nauki zdalnej. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim rodzicom za zaangażowanie i współpracę w tym trudnym dla wszystkim czasie. Wykazaliście się dużym wyrozumieniem, cierpliwością i kreatywnością.

               Do zobaczenia za dwa miesiące!