Dnia 14 maja 2019 roku pięć uczennic reprezentowało naszą szkołę w IX Gminnym Konkursie Recytatorskim

organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Niedźwiadzie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a wyróżnieni nagrody książkowe.

Laureatką konkursu w kategorii klas IV – VI została Oliwia Pepaś, uczennica klasy V i to ona będzie reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 22 maja 2019 roku w Kocku. Doceniono również piękną recytację Pauliny Pawlak, którą wyróżniono. Komisja konkursowa uhonorowała książkami wszystkich najmłodszych recytatorów. W tej grupie znalazła się Dominika Jaworska z klasy przedszkolnej.

Za włożoną pracę i zaangażowanie w przygotowanie recytatorów dyplomy otrzymali również nauczyciele. Wszystkim wykonawcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy,
a Oliwii życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach recytatorskich.