Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Sukces naszych uczennic w Gminnym Konkursie Recytatorskim!

Reprezentantki naszej szkoły: Amelia Tkaczyk z kl. O, Alicja Supryn z kl. I , Natalia Lipska z kl. II oraz Nikola Grzegorczyk i Maja Demucha z kl V, a także Marlena Kabacińska z kl. VIII wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Niedźwiadzie.

Zaprezentowały bardzo różnorodny repertuar – od wierszy Jana Brzechwy i Danuty Gellner, przez prozę Ewy Nowak aż do klasycznego hymnu Jana Kochanowskiego „Czego chcesz od nas Panie…

II miejsce w kategorii klas VII -VIII zajęła Marlena Kabacińska i ona będzie reprezentowała naszą szkołę na Małym Konkursie Recytatorskim, który 30 maja odbędzie się w Kocku. natomiast z klas 0-III trzecie miejsce zajęła Alicja Supryn.

Czekamy na sukces naszej uczennicy.

Skip to content