Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Sukces ucznia klasy II w Konkursie Wiedzy Pożarniczej

28 marca odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej. W naszej szkole konkurs ten cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Co roku uczniowie przechodzą szkolne eliminacje, aby zmierzyć się z rówieśnikami z pozostałych szkół gminnych. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii młodszej uczniowie klasy II: Krzysztof Tkaczyk i Damian Kubera oraz w kategorii starszej uczniowie klasy VIII: Barbara Chojak i Mikołaj Szymczak. Najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Tkaczyk, który zajął I miejsce i w ten sposób zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

https://www.niedzwiada.pl/index.php/start/ogloszenia/1283-ogolnopolskiego-turnieju-wiedzy-pozarniczej-pod-haslem-mlodziez-zapobiega-pozarom

Skip to content