Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Gminny Konkurs Ortograficzny„Mistrz ortografii”

Dnia 22 kwietnia 2026 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Niedźwiadzie odbył się coroczny Gminny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII”. Po raz kolejny uczniowie klas III ze szkół z terenu gminy Niedźwiada zmierzyli się z trudnościami polskiej ortografii.

Konkurs składał się z dwóch etapów – testu sprawdzającego znajomość zasad pisowni oraz dyktanda.  Po sprawdzeniu prac wyłoniono zwycięzców konkursu.  Przedstawiciele naszej szkoły bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami.

 II miejsce zdobył Mikołaj Pasek, natomiast III miejsce przypadło ex aequo Amelii Tkaczyk i uczennicy ze szkoły w Niedźwiadzie. Laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!

Skip to content