Wyniki konkursu matematyczno-fotograficznego
Do konkursu przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły. Zdjęcia oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych- uczniów klas 0-III i IV-VIII. Jury w składzie pani dyrektor Emilia Kondrat, pani Sylwia Osik-Mazurek i pani Elżbieta Gajos przez cały tydzień obradowało nad wynikami konkursu. Kryteriami, jakimi kierowała się komisja wybierając zwycięzców były samodzielność, kreatywność oraz łono natury. Ostatecznie wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za udział w konkursie.
Wyniki konkursu:
- w kategorii uczniów klas 0-III:
I miejsce-Karolina Buczyńska- uczennica klasy I- ” Lustrzane odbicie”
II miejsce- Leon Jasek- uczeń klasy II- ” Kąty i cienie”
III miejsce- Amelia Tkaczyk- uczennica klasy III- ” Kwiat jabłoni”
Wyróżnienie: Dominika Wiśniewska- grupa przedszkolna- „Pachnące trójkąty”
- w kategorii uczniów klas IV-VIII:
I miejsce – Wiktor Kalbarczyk- uczeń klasy VII- ” Rzymskie 5″
II miejsce- Kacper Siembor- uczeń klasy IV- „Po burzy-kąt prosty”
III miejsce – Gabriel Wiśniewski- uczeń klasy IV-” Odcinki na niebie”
Wyróżnienie: Krzysztof Tkaczyk- uczeń klasy V -„Ciąg Fibonacciego”, Michał Bogucki- uczeń klasy VII-
” Koła wpisane w trójkąt”
Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału za rok – Agnieszka Pietrzela.