Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Wyniki konkursu matematyczno-fotograficznego

Do konkursu przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły. Zdjęcia oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych- uczniów klas 0-III i IV-VIII. Jury w składzie pani dyrektor Emilia Kondrat, pani Sylwia Osik-Mazurek i pani Elżbieta Gajos przez cały tydzień obradowało nad wynikami konkursu. Kryteriami, jakimi kierowała się komisja wybierając zwycięzców były samodzielność, kreatywność oraz łono natury. Ostatecznie wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za udział w konkursie.

Wyniki konkursu:

  • w kategorii uczniów klas 0-III:

I miejsce-Karolina Buczyńska- uczennica klasy I- ” Lustrzane odbicie”

II miejsce- Leon Jasek- uczeń klasy II- ” Kąty i cienie”

III miejsce- Amelia Tkaczyk- uczennica klasy III- ” Kwiat jabłoni”

Wyróżnienie: Dominika Wiśniewska- grupa przedszkolna- „Pachnące trójkąty”

  • w kategorii uczniów klas IV-VIII:

I miejsce – Wiktor Kalbarczyk- uczeń klasy VII- ” Rzymskie 5″

II miejsce- Kacper Siembor- uczeń klasy IV- „Po burzy-kąt prosty”

III miejsce – Gabriel Wiśniewski- uczeń klasy IV-” Odcinki na niebie”

Wyróżnienie: Krzysztof Tkaczyk- uczeń klasy V -„Ciąg Fibonacciego”, Michał Bogucki- uczeń klasy VII-
” Koła wpisane w trójkąt”

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału za rok – Agnieszka Pietrzela.

Skip to content