„GRA O KONSTYTUCJĘ”
30 kwietnia 2026 r. w Naszej szkole świętowaliśmy zbliżającą się rocznicę uchwalenia
Konstytucji Trzeciego Maja. Zamiast tradycyjnego apelu uczniowie klas IV-VII wzięli udział w pełnej emocji grze terenowej. Podstawowymi celami tej zabawy było: przypomnienie okoliczności uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji, doskonalenie koncentracji uwagi, umiejętności pracy w grupie oraz wspólnego rozwiązywania problemów. Po raz kolejny okazało się, że zgodna praca, dobra komunikacja i wzajemne wsparcie pozwoliły uczniom z sukcesem ukończyć zadanie.