Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Ognisko uczniów 7 klasy

29 maja uczniowie klasy 7 mieli okazję spędzić wspólnie przedpołudnie razem z rówieśnikiem Filipem. Gospodarzami spotkania byli Krzysztof i Anna Lipscy, którzy dzięki swojej uprzejmości przygotowali poczęstunek dla chłopców. Czas spędzony na świeżym powietrzu poza szkołą sprzyjał swobodnym rozmowom. Pieczone kiełbaski, pierwsze truskawki oraz inne smakołyki sprawiły, że wszyscy dobrze się bawili. To co dobre, zazwyczaj się szybko kończy, więc trzeba było wrócić do szkoły.
Trzymaj się Filip, czekamy na ciebie w następnym roku szkolnym.

Skip to content