XII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie po raz kolejny zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski. Jego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej, promowanie talentów recytatorskich oraz kształtowanie wrażliwości na piękno mowy ojczystej. Występom uczestników towarzyszyły ogromne emocje, a sam konkurs przebiegł w serdecznej i miłej atmosferze.
Do rywalizacji zgłosiło się 19 uczniów ze szkół naszej gminy. Jury oceniało występy w czterech kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta:
- Nadia Grzegorczyk- kat. klas I-II
- Alicja Supryn- kat. klas III- IV
- Ewa Karczmarz- kat. klas V-VI
- Maja Demucha- kat. klas VII-VIII
Ewa Karczmarz urzekła deklamacją jury i otrzymała tytuł MISTRZA RECYTACJI w swojej kategorii.
Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy! Życzymy odwagi, kolejnych sukcesów i chęci rozwijania talentu recytatorskiego.