Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

XII GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie po raz kolejny zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski. Jego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej, promowanie talentów recytatorskich oraz kształtowanie wrażliwości na piękno mowy ojczystej. Występom uczestników  towarzyszyły ogromne emocje, a sam konkurs przebiegł w serdecznej i miłej atmosferze. 

Do rywalizacji zgłosiło się 19 uczniów ze szkół naszej gminy. Jury oceniało występy w czterech kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta:

  • Nadia Grzegorczyk- kat. klas I-II
  • Alicja Supryn- kat. klas III- IV
  • Ewa Karczmarz- kat. klas V-VI
  • Maja Demucha- kat. klas VII-VIII

Ewa Karczmarz urzekła deklamacją jury i otrzymała tytuł MISTRZA RECYTACJI w swojej kategorii.

Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy! Życzymy odwagi, kolejnych sukcesów i chęci rozwijania talentu recytatorskiego.

Skip to content