Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Egzamin na kartę rowerową

29 maja uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwała komisja, w skład której weszli przedstawiciele Policji, pani dyrektor- Emilia Kondrat oraz nauczyciel techniki- pani Sylwia Osik-Mazurek.

Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością bezpiecznego poruszania się rowerem. Wszystkie zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo- wszyscy uczestnicy egzaminu mieli założone kaski ochronne zgodnie z nowymi przepisami o ruchu drogowym.

Gratulujemy uczniom zdobycia nowych umiejętności i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów na rowerowych trasach.

Skip to content