Egzamin na kartę rowerową
29 maja uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwała komisja, w skład której weszli przedstawiciele Policji, pani dyrektor- Emilia Kondrat oraz nauczyciel techniki- pani Sylwia Osik-Mazurek.
Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością bezpiecznego poruszania się rowerem. Wszystkie zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo- wszyscy uczestnicy egzaminu mieli założone kaski ochronne zgodnie z nowymi przepisami o ruchu drogowym.
Gratulujemy uczniom zdobycia nowych umiejętności i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów na rowerowych trasach.