Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 Października w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę  powstania w 1773r. Komisji Edukacji Narodowej pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

Dzień Nauczyciela w naszej szkole miał w tym roku wyjątkowy charakter .

Samorząd Uczniowski  wraz z opiekunami panem Michałem Jeziorem i panią Sylwią Osik-Mazurek przygotowali zabawną inscenizację przykładowych lekcji w szkole oddając grozę, napięcie,a także komizm sytuacji podczas zajęć. Całość okraszona była fragmentami znanych przebojów muzycznych.

Uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom naszej szkoły drobne upominki i kwiaty składając najserdeczniejsze życzenia.

Na zakończenie uroczystości został przeprowadzony „Profesjonalny” pokaz mody Antycznej”. Uczniowie na widowni mogli oddać głos na najbardziej pomysłowy i oryginalny strój. Po głosowaniu zostały wręczone nagrody zwycięzcom, a wszyscy zaangażowani i poprzebierani uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Skip to content