Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

„Szkoła pamięta”

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz brali udział w akcji „Szkoła pamięta”, której celem  jest zwrócenie uwagi młodego pokolenia na potrzebę pielęgnowania pamięci o polskich bohaterach, szczególnie tych związanych z historią danego miejsca i regionu. W ramach przedsięwzięcia uczniowie z całej Polski odwiedzają miejsca pamięci, porządkują groby, palą znicze i wspominają osoby ważne dla lokalnej wspólnoty. 

W poniedziałek 30 października najmłodsi i najstarsi uczniowie naszej szkoły wybrali się na cmentarz parafialny, aby uporządkować i zapalić znicze na Grobach Nieznanych Żołnierzy, którzy polegli w boju podczas II wojny światowej.

Robo Gallery: You didn’t select any Robo Gallery item in editor. Please select one from the list or create new gallery
Skip to content