Skip to main content
Zdjęcie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Książęcej

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W dniu 14 marca 2024 roku w Urzędzie Gminy Niedźwiada odbyły się eliminacje gminne 43 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega Pożarom“. W konkursie wzięło udział 14 osób z 5 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych:

I grupa – klasy: I – IV

II grupa – klasy: V – VIII

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów- Krzysztof Tkaczyk oraz Kacper Szymczak.
Krzysztof Tkaczyk, uczeń klasy III, uplasował się na II miejscu.

Nagrody i upominki wręczali: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Niedźwiadzie, Wójt Gminy Marek Kubik, przewodniczący komisji konkursowej, funkcjonariusz PSP w Lubartowie, aspirant  – Paweł Wróbel, oraz Komendant Gminny ZOSP RP w Niedźwiadzie – Krzysztof Pękala.

Skip to content